Steem Alış Fiyatı

1.3754 TL Anlık

Günlük Değişim

%-2.0888 (-0.0287)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

1.3754

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Steem
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Steem
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Steem
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Steem
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Steem
0.0000 TL
0.0000 TL

Steem (STEEM) Coin

Steem (STEEM) coin, Blockhain platformu olarak bilinen Steemit’e ait bir coin olarak bilinmektedir. Kripto para piyasasıyla ilgilenenlerin yakından takip ettikleri platform, aynı zamanda yapılan paylaşımlar karşılığında para kazanılabilen bir forumdur. Mevcut sosyal medya anlayışını yeniden şekillendirmeyi amaçlayan STEEM, üretilen içerikler karşılığında para kazandıran bir sistemdir.

Steem (STEEM) Coin Nasıl Alınır?

Blockhain tabanlı oluşturulan kripto parayı satın alma yöntemi, diğer coinlerle aynı olmakla birlikte bir de yukarıda bahsettiğimiz gibi site üzerinden yapılan paylaşımların beğeni alması karşılığında coin almayı da sağlamaktadır. Bunun haricinde Binance, Bittrex, Bitfinex gibi global borsa sitelerinden de satın alınabilmektedir.

Steem (STEEM) Coin Ne Kadar?

Yatırımların doğru ve kazançlı olabilmesi için gerekli olan en önemli şeylerden biri, doğru zamanda yatırım yapmaktır. Yatırımın sağlıklı olabilmesi için de ilgili coinin güncel hareketlerini incelemek gerekir. STEEM satın almadan önce veya satmadan önce sitemizden Steem (STEEM) coin ne kadar sorgulaması yaparak kazancınızı veya zararınızı hesaplayarak işlem yapmaya karar verebilirsiniz.

Steem (STEEM) Coin Kaç Dolar?

Global sitelerde yatırım yapan yatırımcılar, hesaplamaları BTC, ETH veya USD bazlı olarak yaparlar. Ancak son zamanlarda BTC ve ETH’un dalgalanmasından dolayı yatırımcılar daha çok dolar bazlı yatırım yapıyorlar. İşlemlerin sonucunda ne kadar kâr edildiğinin anlaşılabilmesi için anlık fiyatların değerlendirilmesi gerekir. Steem (STEEM) coin kaç dolar şeklinde sorgulama yaparak dolar bazlı kazancınızı hesaplayabileceğiniz gibi TL bazlı hesaplama yapmak için Steem (STEEM) coin kaç TL şeklinde sorgulayabilirsiniz.

Steem (STEEM) Coin Fiyat Grafiği

Her kripto parada en önemli etken, yatırım yaparken veya satış işlemi gerçekleştirirken geçmiş ve anlık fiyat grafiğini incelemektir. Steem (STEEM) coin fiyat grafiği ile hareket eden yatırımcılar, nerede alacaklarını ve nerede satacaklarını daha iyi görebildikleri için grafikleri sürekli takip ederler.

Steem (STEEM) coin yorumları

Her kripto para hakkında yapılan yorumlar vardır ve bu yorumlar, fiyatların değişmesinde son derece etkilidir. Steem (STEEM) coin yorumları ile ilgili bilgi almak ve yorum yapmak için sosyal medya sitelerini takip edebilir, Steemit’in kendi sitesini takip edebilirsiniz.