Stellar Alış Fiyatı

0.7315 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.5928 (0.0043)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.7315

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Stellar
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Stellar
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Stellar
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Stellar
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Stellar
0.0000 TL
0.0000 TL

Stellar (XLM)

Stellar (XLM), sınır ötesi varlık transferlerinin maliyetini düşürmeye, transfer hızını arttırma projesi ile oluşturulan bir kripto paradır. Açık kaynaklı bir ödeme teknolojisi üzerine çalışan XLM, Ripple’a benzer bir alt yapı kullanmaktadır. Yani yalnızca ağların küçük bir bölümünü doğrulama ağları olarak kabul etmektedir. Merkezi bulunmayan kripto para, yatırım alanında kendinden sıkça söz ettiren isimlerden biridir.

Stellar (XLM) Nasıl Alınır?

Binance, Kraken, Indodax, WhiteBit, CoinTiger gibi birçok global borsada işlemde olan Stellar (XLM), Türk borsalarının bazılarında da işlemdedir. Satın almak için yerel borsalarda işlemde olan bir borsaya kayıt olarak TL bazından satın alabilirsiniz veya global borsalara transfer ederek işlem yapabilirsiniz.

Stellar (XLM) Ne Kadar?

Kripto para piyasasının sürekli hareket halinde olmasından dolayı alım-satım işlemi yapan yatırımcıların anlık fiyatları takip etmeleri gerekmektedir. Stellar (XLM) ne kadar sorusunu sorabileceğiniz sitemiz ile güncel fiyatları takip ederek kazancınızın daha doğru şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Stellar (XLM) Kaç Dolar?

Dolar paritesinde işlem yapan yatırımcıların kazançlarını hesaplarken yapmaları gereken en önemli işlem, coinin kaç dolar olduğu ile ilgili bilgi edinmesidir. Stellar (XLM) kaç dolar şeklinde sorgulandığında, para ile ilgili son durumu ve güncel fiyatı görebilirsiniz. Türk borsalarında da işlemde olan ve Türk yatırımcılar tarafından da tercih edilen XLM’in TRY bazlı fiyatlarının da incelenmesi gerekir. Stellar (XLM) kaç TL şeklinde arama yaparak kazançlarınızı daha doğru şekilde hesaplayabilirsiniz.

Stellar (XLM) Fiyat Grafiği

Kripto para yatırımcılarının yatırım yapmadan önce dikkat etmesi gereken en temel şey anlık ve geçmiş fiyat hareketlerini incelemektir. Stellar (XLM) fiyat grafiği, XLM yatırımcıları için önemli bilgiler veren bir yol haritası olarak kabul edilebilir. İşlem yapmadan önce saatlik, günlük, haftalık aylık veya daha uzun dönem hareketlerini inceleyerek karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Stellar (XLM) Yorumları

Sosyal medya sitelerinde kripto paralar hakkında sürekli olarak yorumlar yapılır ve yorumlar, kripto paraların yönünü belirlemesinde oldukça etkilidir. Stellar (XLM) yorumları da bu coinin yatırımcıları adına önemli oranda bilgi verecektir.