Stratis Alış Fiyatı

0.1706 TL Anlık

Günlük Değişim

%3.0173 (0.0051)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.1706

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Stratis
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Stratis
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Stratis
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Stratis
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Stratis
0.0000 TL
0.0000 TL

Stratis Coin

Stratis Coin (START), piyasaya girdiği ilk günden beri değer kazanmayı başaran başarılı bir projedir. Temelde Statis Platformu dahilinde kullanılan yerel para birimleri olarak bilinen START coin, Blochakin teknolojisini kullanarak masrafsız bir şekilde faydalanmak isteyen işletmecilere yönelik hazırlanmış bir projedir. Haziran 2016’da bir ICO düzenleyen Stratis Coin (START), borsalarda işlem görmeye başladı. Dolaşımda olan toplam Startcoin miktarı 45,079,785 START iken toplam değeri 70,782,220 START olarak belirlenmiştir.

Stratis Coin (START) Nasıl Alınır?

Yerel borsalarda veya global borsalardan satın alınabilen Stratis Coin (START) için öncelikle borsa sitelerinden hesap açmak gerekir. Stratis Coin (START) nasıl alınır sorusuna verilmesi gereken bir diğer yanıt ise Türkiye’de faaliyet gösteren yerel borsalardan BTC alınarak takas yoluyla satın alınabilir veya buradaki Bitcoin’ler (BTC) global bir borsa sitesine transfer edilerek Stratis coin satın alınabilir.  Tabi bu işlemi yapmadan önce Stratis Coin (START) kaç dolar şeklinde arama yapmakta fayda vardır.

Stratis Coin (START) Kaç Dolar?

Güncel fiyat bilgilerinin yer aldığı bir internet sitesini ziyaret ederek fiyat grafiğini inceleyebilirsiniz. Bunun için bildiğiniz bir adres yoksa arama motorlarına Stratis Coin (START) kaç dolar şeklinde yazarak çıkan sonuçları değerlendirebilirsiniz. Türk lirası bazında satın almak isteyenlerin ise aramalarını buna yönelik yapmaları gerekir yani arama motorlarına Stratis Coin (START) kaç TL şeklinde yazıp sorgulamaları gerekmektedir.

Stratis Coin (START) Fiyat Grafiği

Bir kripto parayı satın almadan önce kesinlikle anlık fiyat grafiğinin incelenmesi gerekir. doğru şekilde yatırım yapabilmek için bunu yapmak şarttır. Stratis Coin (START) fiyat grafiği hakkında yapılan yorumları değerlendirerek ve gündemdeki haberleri analiz ederek yatırım yapabilirsiniz. Bunun için sosyal medya sitelerinden ve kripto gündemi ile ilgili bilgi veren sitelerden yararlanabilirsiniz. Temel olarak her kripto parada olduğu gibi Stratis Coin (START) yorumları da yol haritası çizmek adına önemli bir yere sahiptir. Yatırımcılar, sürekli olarak yorumları değerlendirerek daha doğru bir kazancın elde edilmesini sağlarlar.