Tether Alış Fiyatı

7.3857 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.6472 (-0.0478)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

7.3857

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Tether
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Tether
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Tether
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Tether
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Tether
0.0000 TL
0.0000 TL

Tether Coin

Tehter Coin, aslında diğer kripto paralarla aynı ağ üzerinden yani Blockhain üzerinden çalışsa da diğer kripto paralardan farklı olarak değeri stabil olan bir kripto paradır. Değeri dolar ile eşdeğer olan Tether Coin (USDT), Bitcoin Blockchain ağı üzerinde ve Ethereum ERC20 standardına göre basılmış 2 farklı alt yapı ile faaliyet gösteren bir coindir. Yatırımcılar kârlarını alırken sabit kalabilmek için USDT veya diğer başka kripto paraları kullanırlar.

Tether Coin Nasıl Alınır?

Tether Coin, birçok kripto para borsasında işlem gören para birimlerinden biridir. Kripto paralarla takas yoluyla satın alınabilen Tethter Coin nasıl alınır sorusuna net olarak şu yanıtı verebiliriz. Elinizdeki herhangi bir kripto parayı satmak istediğinizde veya bir diğer deyişle, piyasalardan uzak kalmak istediğinizde, paranızın değerini korumak için Tether Coin (USTD) alabilirsiniz.

Tether Coin Piyasa Değeri

Kripto paralarda toplam piyasa değeri, arz-talep doğrultusunda ilerlemektedir. Bu nedenle bir coin hakkında piyasa değeri analizi yapabilmek için o anki durumuna bakmak gerekir. Tether coin piyasa değeri, 2019 Haziran ayı itibari ile 333,642 BTC olarak görülmüştür. Fakat bu rakamlar kalıcı olmadığı için yatırım yapmak isteyen yatırımcıların anlık olarak değerlendirme yapmaları gerekir.

Tether Coin Yorumları

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana yatırımcıların paralarını koruma altına almak adına kullandıkları Tether coin, hakkında olumsuz yorum bulunmayan nadir coinlerden biridir. Tether coin yorumları, kripto paranın sürekli stabil kalmasından dolayı olumsuz yönde görülmez.