Tezos Alış Fiyatı

25.5673 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.5734 (0.4023)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

25.5673

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Tezos
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Tezos
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Tezos
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Tezos
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Tezos
0.0000 TL
0.0000 TL

Tezos (XTZ) Coin

Tezos (XTZ) coin, Blockhain tabanını kullanan, “akıllı sözleşmeler ve merkezsiz uygulamalar için geliştirilmiş yeni bir platform” şeklinde tanıtılan bir projedir. Kripto para piyasasının durağan olduğu dönemlerde ortaya çıkması ve 232 milyon dolar fon toplayarak EOS’un 4 milyarlık fon rekorunu kırmayı başardı.

Tezos (XTZ) Coin Ne Kadar?

Piyasa dalgalanmalarına bağlı olarak yükseliş ve düşüşler yaşayan Tezos (XTZ) coin, 2019 Temmuz ayı ortalarında 0,9445$ seviyelerinde işlem görmektedir. Yatırımcıların piyasa hareketlerine göre değerlendirmede bulunarak yatırım yaptıkları XTZ coin için doğru bir yatırımın oluşması adına güncel fiyat kurlarının takip edilmesi gerekmektedir. Tezos (XTZ) coin kaç dolar şeklinde arama yapıldığında güncel fiyat hareketleri ile birlikte geçmiş dönem hareketleri de incelenebilir.

Tezos (XTZ) Coin Fiyat Grafiği

Akıllı yatırımcılar, bir altcoin almadan önce fiyat grafiğini incelerler. Temel analiz ve teknik analiz konularına hakim olan yatırımcılar, bu hareketleri ile kripto paranın nasıl bir döngü içerisine girecekleri konusunda tahmin yürüterek işlem yaparlar. Buna göre XTZ coin almak isteyen yatırımcıların yapması gereken en önemli işlem Tezos (XTZ) coin fiyat grafiği incelemesinde bulunmak ve buna göre karar almak olacaktır.

Tezos (XTZ) Coin Nereden Alınır?

Global borsalarda işlemde olan XTZ coin satın alabilmek için öncelikle yerel bir borsa sitesine kayıt olunması gerekir. bu işlemi tamamladıktan sonra alınan Bitcoin, Tezos (XTZ) coinin işlemde olduğu borsaya aktarılır ve takas yoluyla satın alınabilir.

Tezos (XTZ) Coin Yorumları

2019 mayıs ayında kendinden söz ettiren ve topladığı fon ile traderlerin yorum yapmasına neden olan Tezos (XTZ) coin, satın alma işleminden önce değerlendirilerek işlem yapılması gereken bir kripto paradır. Her kripto para hakkında olduğu gibi XTZ yorumları da bir yatırımcının nasıl hareket etmesi gerektiği konusunda önemli oranda yardımcı olur. Tezos (XTZ) coin yorumları hakkında en detaylı ayrıntılara ulaşmak için sosyal medya sitelerini takip edebilirsiniz.