THETA Alış Fiyatı

3.8065 TL Anlık

Günlük Değişim

%5.2079 (0.1982)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

3.8065

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 THETA
0.0000 TL
0.0000 TL
10 THETA
0.0000 TL
0.0000 TL
15 THETA
0.0000 TL
0.0000 TL
20 THETA
0.0000 TL
0.0000 TL
25 THETA
0.0000 TL
0.0000 TL

Theta (THETA) Coin

Theta (THETA) coin, ERC-20 token olarak piyasaya sürülen daha sonra THETA mainnet ile blockhain tabanlı olarak değiştirilen bir kripto paradır. Merkezi olmayan prensip üzerine kurulu olan Theta (THETA) coin, “canlı yayın” endüstrisinin karşı karşıya olduğu çeşitli zorlukları çözme projesi ile geliştirilmiştir.

Theta (THETA) Coin Nasıl Alınır?

Hali hazırda Binance borsasında yer alan kripto parayı satın almak için BTC veya ETH ile takas yapılarak satın alabilirsiniz. Türk yatırımcılar ise öncelikle Türk borsalarından birinden hesap açtıktan sonra TL ile BTC alım işlemini gerçekleştirerek daha sonra satın aldıkları Bitcoin’i Binance’a göndererek takas yoluyla satın alabilirler.

Theta (THETA) Coin Ne Kadar?

Güncel fiyat hareketlerinin değişkenlik göstermesinden dolayı kripto para yatırımcılarının fiyatları sürekli olarak takip etmeleri gerekir. Theta (THETA) coin ne kadar şeklinde sorguladığınızda, anlık fiyat hareketlerini görebilir, yatırımlarınızı buna göre değerlendirebilirsiniz. Her kripto parada olduğu gibi THETA coinde de günlük fiyat hareketlerini takip ederek alım-satım işlemi yapmak en doğrusudur. Bu nedenle dolar bazlı kâr hesaplamalarında Theta (THETA) coin kaç dolar şeklinde, TL bazlı kâr hesaplamaları için ise Theta (THETA) coin kaç TL olduğu ile ilgili bilgi almak her zaman için daha mantıklıdır.

Theta (THETA) Coin Fiyat Grafiği

Kripto para alım-satım işlemlerinde uzman olan yatırımcılar, yatırımlarının isabetli ve sürekli olabilmesi için yatırım yapmak istedikleri kripto paranın fiyat grafiğini inceleyerek hareket etmelidirler. Çünkü fiyat grafikleri, coinlerin geçmiş hareketi ile güncel hareketini incelemeye fırsat sunan bir detaydır bu da daha kârlı yatırımların yapılmasına yardımcı olur. Theta (THETA) coin fiyat grafiği de bu nedenle önemli bir yere sahiptir. Sitemizden hareketlerini takip ederek yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Theta (THETA) Coin Yorumları

Her kripto para hakkında yapılan yorumlar vardır ve genellikle sosyal medya üzerinden daha fazla yapılır. Herhangi bir coini satın almaya karar vermeden önce hakkında yapılan yorumları değerlendirerek karar vermeniz daha isabetli kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Theta (THETA) coin yorumları için de sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.