Tron Alış Fiyatı

0.1758 TL Anlık

Günlük Değişim

%2.7324 (0.0048)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.1758

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Tron
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Tron
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Tron
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Tron
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Tron
0.0000 TL
0.0000 TL

Tron Coin

TRON coin (TRX), kripto para piyasasının patlak verdiği yani volatilitenin çok yüksek olduğu dönemlerde blockhain temelli, özgür içerikli bir eğlence sitesi olarak piyasaya çıktı. Projenin tasarlanmasında; kullanıcıların istediği verileri özgürce ve “merkezsiz” olarak yayınlayıp dağıtımına ve aboneliğine karar verebilecekleri bir şekilde ve dijital varlıklar basabileceği bir temel üzerine kuruldu.

2018 yılının ilk dönemlerinde piyasaya sürülen TRON (TRX), toplamda 1 milyar token hedefi ile kuruldu. Bu dönemlerde toplam piyasa hacmi 66 milyardı. Global ve yerel birçok borsada işlem gören TRON, yatırımcıların üzerinde en çok durdukları altcoinler arasında yer almaktadır.

TRON (TRX) Nasıl Alınır?

Yerel ve ulusal alanda hizmet veren kripto para borsalarından satın alınabilen TRX, ülkelerin kendi döviz birimleri ile alınabildiği gibi BNB, BTC, ETH, PAX, TUSD, USDC gibi para birimleri ile takas yapılarak da alınabilmektedir. TRON nasıl alınır sorusuna verilebilecek en kısa ve öz yanıt; borsa sitelerine üye olunarak işlem yapmaya açık hale getirilen bir hesaptan satın alınabilmektedir.

TRON Kaç Dolar?

Yatırımcıların bir coine yatırım yapmadan önce en çok üzerinde durmaları gereken konulardan biri, coin dolar hesaplaması yapmaktır. TRON kaç dolar şeklinde sorgulama yapıldığında, bu alanda hizmet veren çok sayıda internet sitesi ile karşılaşılır. Ancak en doğru yanıtı alabilmek için güncel coin kur bilgilerinin paylaşıldığı bir siteden TRON (TRX) kaç dolar yanıtı alınabilir.

TRON Kaç TL

Türkiye borsalarının bazılarında işlemde olan TRX için TL bazlı yatırım yapmak isteyenlerin sorgulamayı TL bazında yapmaları daha doğrudur. Arama motorunda TRON kaç TL yazıldığında çok sayıda kripto para hesaplayıcı site ile karşılaşılır. Bu sitelerden en güvenilir olan siteden gerekli bilgiler alınarak alım-satım işlemleri daha sağlıklı şekilde gerçekleştirilebilir.

TRON Piyasa Değeri

2018 Ocak ayında toplam piyasa hacmi 66 milyar olan TRX, 2019 Haziran ayına gelindiğinde 99 milyar civarına ulaşmayı başarmıştır. Ancak bu rakamın her an değişebileceğini söylemek gerekir. diğer kripto paralarda olduğu gibi TRON piyasa değeri, saniyelik olarak değiştiği için alım-satım işlemine girişmeden önce anlık kur bilgilerine bakmak ve buna göre hareket etmek gerekir.

TRON Fiyat Grafiği

Uzman yatırımcılar, bir coine yatırım yapmadan önce 4 saatlik, günlük, haftalık ve 200 günlük fiyat grafiğini incelerler. TRON fiyat grafiği de bu anlamda önemli bir detaydır. Rast gele yapılan yatırımların genellikle hüsranla sonuçlanacağını bilmek ve buna göre hareket etmek gerekir. TRON (TRX) fiyat grafiği için güncel kur bilgilerini veren siteler ziyaret edilebilir.

Tron Yorumları

Piyasaya çıktığı ilk günden beri kendine has özelliklere sahip olduğu için yatırımcıların sık takip ettikleri kripto paralar arasına giren TRX, kullanıcı yorumlarında olumlu eleştiriler almayı dönemsel olarak başaran bir kripto paradır. Yatırım yapmadan önce diğer coinlerde olduğu gibi TRON yorumları da önemli oranda yatırıma yardımcı olacaktır.