TrueUSD Alış Fiyatı

7.3938 TL Anlık

Günlük Değişim

%-0.5622 (-0.0416)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

7.3938

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 TrueUSD
0.0000 TL
0.0000 TL
10 TrueUSD
0.0000 TL
0.0000 TL
15 TrueUSD
0.0000 TL
0.0000 TL
20 TrueUSD
0.0000 TL
0.0000 TL
25 TrueUSD
0.0000 TL
0.0000 TL

Trueusd (TUSD)

TrueUSD (TUSD), kripto para piyasasında doların yer almamasından dolayı ortaya çıkmış bir tür dolardır. Dolar fiyatı ile birebir aynı olan ve dolar paritesinde işlem yapmak isteyen kullanıcıların tercih ettikleri TUSD, 2019 mayıs ayında yaklaşık 200 milyon adet seviyesinde idi.

Trueusd (TUSD) Nasıl Alınır?

Bitforex, BitMart, Binance, Hotbit, Bitrue ve daha birçok borsada işlemde olan TrueUSD (TUSD), alım satımlarda kâr etmek amacıyla işlem görmesinden ziyade, yatırımcıların kazançlarını sabitlemek için kullandıkları bir kripto paradır. Bu borsalarda işlem yapan yatırımcılar, takas edilebilen tüm kripto paralarla satın alabilirler.

Trueusd (TUSD) Ne Kadar?

TL bazında hesap yapmak isteyen kullanıcılar, dolar yerine TUSD kullanırken dolar ile eşdeğer olduğu için ister USD ne kadar şeklinde arama yapabilirler isterlerse de TrueUSD (TUSD) ne kadar şeklinde arama yaparak sonuçları görebilirler.

Trueusd (TUSD) Kaç Dolar?

Kripto para borsasına girdiğinde, yatırımcıların ciddi anlamda rahatlamasına yardımcı olan TUSD, Amerikan doları ile aynıdır. Yani arama yaparak TrueUSD (TUSD) kaç dolar şeklinde yazdığınızda değişmez olarak 1 dolar cevabını alırsınız.

Trueusd (TUSD) Fiyat Grafiği

Dolar paritesinde işlem yapan yatırımcıların tercih ettikleri TUSD fiyat grafiği, sürekli olarak aynıdır. Yani doların hareketine bağlı olarak fiyatı belirlenir. Ama yine de yatırımından emin olmak isteyen yatırımcılar TrueUSD (TUSD) fiyat grafiği hareketlerini inceleyebilirler.

Trueusd (TUSD) Yorumları

İşleme girdiği günden beri dolar paritesinde olan yatırımcıların gündeminde olmaya devam eden TUSD hakkında olumsuz yorumların olmadığını söyleyebiliriz. TrueUSD (TUSD) yorumları konusunda bilgi almak için sosyal medya sitelerini veya Telegram kanallarını inceleyebilirsiniz.