VeChain Alış Fiyatı

4.8132 TL Anlık

Günlük Değişim

%0.9426 (0.0454)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

4.8132

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 VeChain
0.0000 TL
0.0000 TL
10 VeChain
0.0000 TL
0.0000 TL
15 VeChain
0.0000 TL
0.0000 TL
20 VeChain
0.0000 TL
0.0000 TL
25 VeChain
0.0000 TL
0.0000 TL

Vechain Nedir

Vechain (VET), 2017 yılının sonlarında kurulmuş ve kısa sürede başarılı projesi sayesinde değer kazanmaya başlayan bir kripto paradır. Blockhain tabanlı olarak çalışan VET, sunduğu proje ile dikkatleri üzerine çekmiş ve yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş bir altcoindir. Singapur merkezli olarak kurulan Vechain, kâr amacı gütmeyen bir vakıf tarafından Çin merkezli yönetilen bir operasyon ile yönetilmektedir. Ethereum (ETH) tabanını kullanan VEN coin, en geniş geliştirici ekibe sahip kripto para özelliğine sahiptir.

Vechain (VET) Nereden Alınır?

Kripto para piyasası ile ilgili hizmet veren çok sayıda yerel ve global borsalar bulunmaktadır ve bu borsaların çoğunda Vechain (VET) işlem görmektedir. Kripto para alanına yatırım yapmak isteyenlerin öncelikle borsa sitelerinden bir hesap açmaları gerekmektedir. VEN coin nasıl alınır sorusuna bundan sonrasında yanıt vermek daha kolay olacaktır. Borsa sitesine üye olduktan sonra BTC, ETH veya USDT bazlı olarak takas yapılabildiği gibi borsa sitesinin izin verdiği dövizlerle de Vechain coin satın alınabilir.

Vechain Coin Fiyat Grafiği

Yatırımcılar, bir coine yatırım yapmadan önce öncelikle kripto para ile ilgili genel bilgilere bakarlar. Bu konuda bilgilenmenin en kolay yolu ise fiyat grafiğinin incelenmesidir. Vechain fiyat grafiği, anlık olarak değiştiği için bakarken sadece o anlık fiyata değil, daha önceki hareketlerine de önem vermek gerekir. Vechain kaç dolar şeklinde arama yaparak güncel fiyatları bulabilir ve bunun üzerinden saatlik, günlük, haftalık ve yıllık olarak değerlendirme yapılabilir.

Vechain Kaç Dolar?

Döviz ve kripto para piyasasında hiçbir fiyat aynı kalmaz. Sürekli değiştiği için yatırımcıların güncel fiyat kurlarını incelemeleri gerekir. arama motorlarında Vechain kaç dolar şeklinde arama yaparak anlık güncel bilgilere ulaşabileceğiniz siteleri bulabilirsiniz. Tabi Türk yatırımcıların da dikkatlerini üzerine çeken bir altcoin olduğu için yatırımını TL bazlı yapan yatırımcıların kendi para birimlerine göre arama yapmaları yani Vechain kaç TL şeklinde sorgulama yapmaları gerekmektedir.

Vechain yorumları

Kripto para yorumları daha çok sosyal medya sitelerinde veya telegram mobil uygulamasında yapılmaktadır. Bir coin hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu iki platformdan daha kolay bulabilirsiniz. Vechain yorumları hakkında da doğru yorumlara ulaşmak için bu alanları kullanabilirsiniz.