Waves Alış Fiyatı

24.4089 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.0211 (0.2492)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

24.4089

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Waves
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Waves
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Waves
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Waves
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Waves
0.0000 TL
0.0000 TL

Waves Coin

Waves Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Waves Coin, kripto para piyasasının hareketlenmesinden sonra piyasaya sürülen başarılı bir projedir. Projelerin kitlesel fonlamasına olanak sağlayan ve isteyen herkesin kendi tokenini üretmesine olanak sağlayan bir Blockhain platformudur.

Kripto para piyasasının hareketlenmesinden sonra birçok isimde coin çıktı. Tokenler ise kripto para olmak zorunda değiller ama tüm coinler için “tokendir” demek yerinde bir tabir olacaktır. Waves coin de yukarıda anlattığımız proje tabanlı olarak geliştirilen bir tokendir.

Waves Coin Kaç TL?

Yatırım araçları olarak kullanılan ve kısa sürede ciddi kâr marjlarına ulaşılabilen kripto para piyasasında işlem yapmadan önce, işlem yapılacak coin hakkında değerlendirmede bulunmak gerekir. Türk Lirası üzerinden yatırım yapacak birinin Waves coin almadan önce mutlaka bakması gereken şeylerden biri Waves coin kaç TL sorgulamasıdır. Bu şekilde hareket ettiğinde alış ve satış noktalarını kendine göre daha rahat belirleyebilir.

Waves Coin Kaç Dolar?

Global hizmet sunan kripto para borsalarında işlem yapmak için iki farklı seçenek kullanılır. Kredi kartı ile dolar kuru üzerinden coin almak veya başka bir coin ile takas yoluyla satın alma seçenekleridir. Waves coin kaç dolar sorusu da tam da bu alanda işlem yapan yatırımcıların sorması gereken bir sorudur. Güncel kripto para piyasası hakkında bilgi veren siteleri inceleyerek bu konuda net bilgilere ulaşabilirsiniz. Waves coin kaç dolar şeklinde sorgulama yaptıktan sonra güncel grafik ile hareket etmek, kazancın daha da artmasını sağlayacaktır.

Waves Coin Nasıl Alınır?

Kripto para borsalarında birçok coin bulunmaktadır. Ancak her borsada her coini bulmak mümkün olmayabiliyor. Waves coin nasıl alınır sorusuna yanıt vermek gerekirse, global hizmet sunan borsa sitelerinden dolar veya karşılığında takas yapma imkanı bulunan diğer coinlerle satın alınabilir.

Waves Piyasa Değeri Ne Kadardır?

Anlık olarak fiyatların değişmesi, waves coinin piyasa değerinin de sürekli değişmesine neden olmaktadır. İlk çıktığı günlerde düşük rakamlarda seyreden coin, 2019 Haziran ayına gelindiğinde toplam piyasa değerini 1,452,175,037 TL dolaylarına çekmeyi başarıyor. Waves coin piyasa değeri hakkında en net bilgiyi almak için güncel grafiğini incelemek daha sağlıklı olacaktır.

Waves Coin Yorumları

Her yatırımcı, herhangi bir coine yatırım yapmadan önce kripto para hakkında yapılan yorumları incelemelidir. Waves coin yorumları da bu konuda incelenmesi gereken önemli bir alandır. Doğru strateji uygulamak için sosyal medya hesaplarında veya ilgili platformlarda yapılan waves coin yorumları, işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.