Zcash Alış Fiyatı

560.9868 TL Anlık

Günlük Değişim

%1.1230 (6.2999)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

560.9868

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Zcash
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Zcash
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Zcash
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Zcash
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Zcash
0.0000 TL
0.0000 TL

Zcash (ZEC)

Zcash (ZEC), kripto paralar arasında bilinirlik kazanan isimlerden biridir. Yatırımcılarına ciddi anlamda dönemsel olarak kazanç sağlayan ZEC, küresel ekonominin her alanında hizmet vermeyi hedefleyen bir blockhain tabanlı kripto paradır. Zcash (ZEC) yorumları incelendiğinde de çıktığı ilk dönemlerden bu yana bu özelliğini koruduğu anlaşılır.

Zcash (ZEC) Kaç TL

Türk yatırımcılarından önemli bir kesimin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran kripto para, Türk borsalarından bazılarında işlemde olan bir coindir. Tabi ki yatırım yapmak isteyenlerin öncelikle Zcash (ZEC) fiyatı ile alakalı bilgi edinmeleri gerekmektedir. Zcash (ZEC) kaç TL şeklinde arama yapıldığında çıkan fiyatlara göre hareket etmek, kazancın daha doğru şekilde hesaplanmasına yardımcı olacaktır.

Zcash (ZEC) Fiyat Grafiği

Her kripto para yatırımcısının yatırım yapmadan önce değerlendirmesi gereken önemli konulardan biri fiyat grafiğidir. Fiyat grafikleri, kripto paraların geçmiş ve güncel fiyat aralıklarının hesaplanmasına yardımcı olur ve kazancın bu şekilde daha doğru elde edilmesine yardımcı oluyor. Uzman traderler, Zcash (ZEC) fiyat grafiği ile hareket ederler veya yatırım yapmak istedikleri diğer kripto paraların da yine grafiklerini inceleyerek işlem yaparlar.

Zcash (ZEC) Ne Kadar?

Global borsalarda işlem yapan tüm kullanıcıların önemle üzerinde durmaları gereken konu, güncel fiyatlardır. ZEC, piyasaya çıktığı günden bu yana yatırımcılarının gözde kripto paralarından biri olmayı başardığı için fiyatı ile ilgili yapılan sorgulamalar devam ediyor. Zcash (ZEC) kaç dolar şeklinde arama yaptığınızda, çok fazlasıyla rağbet gördüğünü görebilirsiniz.

Zcash (ZEC) Nasıl Alınır?

Kripto paralar arasında değeri yüksek olan ve yatırımda tercih edilen Zcash (ZEC) coin, birçok borsada işlem görmektedir. Türk yatırımcıların satın alma işlemini gerçekleştirebilmeleri için öncelikle Türk borsalarından birine kayıt olmaları gerekmektedir. Buradan satın alacakları Bitcoin (BTC) veya Ethereum’u (ETH), ZEC’in işlemde olduğu borsaya göndererek takas yoluyla satın alabilirler.

Zcash (ZEC) Yorumları

Kripto para piyasasında işlem yaparken yatırımcıların en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında temel analiz konuları gelir. Temel analiz, sadece medya baskısı değil, aynı zamanda yatırımcıların yaptıkları yorumları da içerisine alır. Bu nedenle Zcash (ZEC) yorumları, yatırım yapmadan önce incelenmesi ve değerlendirilmesi gereken önemli konuların başında gelir.