Zcoin Alış Fiyatı

20.2950 TL Anlık

Günlük Değişim

%3.8057 (0.7724)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

20.2950

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Zcoin
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Zcoin
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Zcoin
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Zcoin
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Zcoin
0.0000 TL
0.0000 TL

Zerocoin (Zcoin)

Zerocoin (Zcoin), diğer kripto paralardan daha farklı bir mantıkla çalışmaktadır. Türkçesi ile “sıfır bilgi kanıtları” anlamına gelen zerocoin, bilgileri fiilen ifşa etmeden bilginin varlığını kanıtlama yöntemi olarak projelendirilmiştir. Blockhain tabanlı çalışan Zerocoin (Zcoin), yatırımcılarına doğru zamanda alım-satım durumlarında yüksek kazançlar sunmaktadır.

Zerocoin (Zcoin) Kaç Dolar?

Kripto para piyasası, sürekli hareket halinde olan bir piyasadır yani yatırımcıların anlık olarak fiyatları değerlendirerek hareket etmeleri gerekir. Zcoin güncel fiyatı da kripto para yatırımcısının sürekli takip etmesi gereken bir konudur. Hareketlerini inceleyerek nasıl karar alınması gerektiği konusunda fikir sahibi olabilmek için anlık olarak Zerocoin (Zcoin) kaç dolar şeklinde arama yapılması gerekir.

Zerocoin (Zcoin) Yorumları

Piyasaya çıktığı günden bu yana sürekli farklı fiyatlar gösteren Zcoin hakkında da yapılan yorumlar, yatırım adına önemlidir. Zerocoin (Zcoin) yorumları, sosyal medya sitelerinden veya kripto paranın kendine ait platformlarından incelenebilir. Uzman yatırımcılar, temel analiz yaparken yorumları boş geçmezler, çünkü önemli oranda bilgi verir.

Zerocoin (Zcoin) Fiyat Grafiği

Kripto paraların ne şekilde hareket edeceğini önceden kestirmek için grafiklerinin incelenmesi gerekir. günlük, haftalık veya aylık fiyat hareketlerinin incelendiği bir kripto paraya yatırım yapmak daha akıllıcadır. Zerocoin (Zcoin) fiyat grafiği de bu altcoine yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların dikkat etmeleri gereken bir konudur. Güncel fiyat bilgilerinin paylaşıldığı sitelerden fiyat grafikleri incelenebilir.

Zerocoin (Zcoin) Nasıl Alınır?

Değeri yüksek olan kripto paralardan biri olan Zcoin, birçok borsa sitesinde işlemdedir. Binance, HitBtc, Bittrex gibi global hizmet sunan borsalardan birine kayıt olarak satın alınabilir. Türk yatırımcıların alması için ise öncelikle Türk borsalarından birine kayıt olmaları gerekir. kayıt işleminden sonra TL bazlı BTC satın alınarak ilgisi borsaya aktarılarak takas yoluyla Zerocoin (Zcoin) alınabilir.