Zilliqa Alış Fiyatı

0.1634 TL Anlık

Günlük Değişim

%3.8925 (0.0064)

En Düşük

0.0000

En Yüksek

0.0000

Satış Fiyatı

0.1634

Kapanış

0.0000

Döviz Çevirici

Amerikan Doları, Euro ve Sterlin çeviricinin yanında bir çok döviz tipini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

İstediğiniz para birimine ait alış veya satış kuru üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.

Örneğin 1 Dolar, Euro veya sterlin kaç TL ediyor öğrenebilirsiniz.

Altın Çevirici

Sitemiz üzerinden sadece döviz ve kripto paraları değil, altın kurlarını ve çeyrek altın, tam altın gibi ürünlerin güncel alış-satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Çeyrek altın veya gram altın ne kadar olduğunu en hızlı şekilde öğrenin.

Altın hesaplamalarınız için en kolay ve pratik yol.

Kripto Para Çevirici

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash gibi en popüler 100'den fazla kripto para dönüştürücü hizmetinizde!

Dilediğiniz coini, dilediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz. Kripto para hesaplamalarınız için en kolay ve hızlı yol.

Bitcoin ne kadar, Bitcoin kaç Dolar veya kaç TL gibi sorularınızın cevabı burada.

Basit Hesaplamalar
Miktar
Alış
Satış
5 Zilliqa
0.0000 TL
0.0000 TL
10 Zilliqa
0.0000 TL
0.0000 TL
15 Zilliqa
0.0000 TL
0.0000 TL
20 Zilliqa
0.0000 TL
0.0000 TL
25 Zilliqa
0.0000 TL
0.0000 TL

Zilliqa (ZIL) Coin

Zilliqa (ZIL) Coin, kripto para piyasasının hareketli olduğu dönemlerde piyasaya sürülmüş, blockhain tabanını kullanan bir coindir. 2 yıl boyunca araştırma ve geliştirme sürecinden geçtikten sonra işleme alınan kripto para, verilen emirlerin büyüklüğüne göre ölçeklendirilen Blockhain teknolojisidir. Yatırımcılarına dönemsel olarak büyük oranlarda para kazandıran ZIL coin, doğru zamanda alındığında ve satıldığında hâlâ kazanç vaat eden bir kripto paradır.

Zilliqa (ZIL) Coin Nasıl Alınır?

OKEx, Binance, BITKER, Bitrue, BKEX gibi kripto para borsalarında işlemde olan ZIL coin, BTC ve ETH ile takas yapılarak satın alınabilen bir paradır. Türk yatırımcıların öncelikle yerel borsalardan birinden hesap oluşturarak BTC veya ETH alarak Zilliqa (ZIL) Coinin işlemde olduğu borsalara transfer etmeleri gerekir. daha sonra takas yapılarak satın alınabilir.

Zilliqa (ZIL) Coin Ne Kadar?

Kripto para piyasasının sürekli hareket halinde olmasından dolayı yatırımcıların güncel fiyatları takip ederek işlem yapmaları gerekir. ZIL coin kaç TL şeklinde sorgulama yaparak anlık fiyatın ne kadar olduğunu öğrenerek işlem yapılması doğru bir yatırım olması adına önemlidir. Sitemizden Zilliqa (ZIL) Coin ne kadar şeklinde sorgulama yaparak anlık fiyatı görebilirsiniz.

Zilliqa (ZIL) Coin Kaç Dolar?

Dolar paritesinde işlem yapan yatırımcıların önem vermeleri gereken konulardan biri ZIL coin dolar kurunu takip etmektir. Zilliqa (ZIL) Coin kaç dolar şeklinde arama yaparak en doğru sonuçlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Zilliqa (ZIL) Coin Fiyat Grafiği

Yatırımcılar için önemli bilgi kaynağı olan fiyat grafikleri, haftalık ve günlük olarak sitemizden verilmektedir. Alım-satım işlemi yapmadan önce Zilliqa (ZIL) Coin fiyat grafiği incelemesini sitemizden yaparak kararınızı verebilirsiniz.

Zilliqa (ZIL) Coin Yorumları

Kripto para piyasasının hareketlenmesinde etkili olan bir şey de yorumlardır. ZIL coin yorumları, sosyal medyada fazlasıyla kendini göstermektedir. Telegram gruplarında da coine yönelik yapılan olumlu ve olumsuz yorumları değerlendirerek işlem yaparken ne şekilde hareket edeceğiniz konusunda karar verebilirsiniz.